Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Aktualnie pracuję na Oddziale Ginekologii Onkologicznej Narodowego Instytutu Onkologii w Krakowie.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie Położnictwa i Ginekologii odbyłam na Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala Miejskiego im Gabriela Narutowicza w Krakowie.

W codziennej praktyce kładę nacisk na profilaktykę i diagnostykę schorzeń na wczesnym etapie (w tym ultrasonografię, oraz kolposkopię).

Głównym obszarem moich zainteresowań są zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem onkologicznym, oraz leczenie zabiegowe.

Zajmuję się również diagnostyką ultrasonograficzną - posiadam doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania badań prenatalnych (certyfikat FMF ID: 178392)

W swojej pracy kieruję się aktualnymi wytycznymi opartymi na badaniach naukowych, nie zapominając o indywidualnym podejściu do każdej Pacjentki.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego; Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, European Society of Gynaecological Oncology, Fetal Medicine Foundation, International Society Of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, podnoszę swoje kwalifikacje dzięki licznym konferencjom i szkoleniom (m.in. w USA, Niemczech, Portugalii, Grecji, Ghanie).

Godziny
przyjęć

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

16.00 – 20.00

Czwartek

Piątek

Sobota